İyi ses veren JBL Tune 130NC, 60 dolardan daha düşük bir fiyata satılıyor ve gerçekten cezbediyor!

0

Lady Luck bir kez daha, son derece bütçe dostu bir fiyata iyi ses veren kulaklıklar almanızı sağlıyor. Bir kez daha dikkat çekici JBL Tune 130NC, Amazon’da indirimli olarak 40$’lık tatlı bir indirimle sunuluyor.

Artık 40 doların büyük bir indirim gibi görünmediğini anlıyoruz. Ancak bu, %40’lık bir tasarruf anlamına gelir ve bir çift JBL Tune 130NC’yi 60 dolardan daha düşük bir fiyata almanıza olanak tanır! Bu teklif Ocak ayında mevcuttu ve Nisan ayı sonunda tekrar memnuniyetle karşılayacağız. Dolayısıyla, eğer yeni ve uygun fiyatlı kulaklık arayışındaysanız, bu fırsat için tetiği bugün çekmenizi öneririz!

JBL Tune 130NC bütçe kategorisine girebilir, ancak uygun fiyatına göre oldukça fazla şey barındırıyor. Zengin baslarla iyi ses sunarlar. Varsayılan ses profilleri size göre değilse, eşlik eden JBL uygulamasındaki EQ işlevi aracılığıyla bunları kolayca tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Ek olarak, cep dostu fiyatlarına rağmen yetenekli bir ANC ile birlikte gelirler.

Bir başka satış noktası da iyi pil ömrüdür. Kulaklıklar tek başına 10 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kılıflarıyla birlikte toplam oynatma süresi 30 saate kadar çıkıyor. Üstelik IPX4 sertifikalıdırlar ve spor salonunda kullanmanız için size yeşil ışık verirler.

Evet, JBL Tune 130NC, 60 doların altında satılan kulaklıklar için oldukça etkileyici. Ancak bu indirim sonsuza kadar geçerli olmayacak, bu nedenle makalenin başındaki anlaşma düğmesine dokunun ve fırsatınız varken indirimli fiyata bir çift alın!

İçeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir;  TikTok ulusal güvenliğimizi tehdit ediyor!
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.