Walmart'ın muhteşem Galaxy Watch 5 Pro fırsatı bir kez daha kalpleri kazandı

0

Walmart bir kez daha muhteşem ürünleriyle Samsung hayranlarının kalbini kazandı Galaxy İzle 5 Pro anlaşmak. Giyilebilir cihaz birçok kez indirime girdi ve en son %37 indirimle sunuldu. Ancak şimdi satıcı daha da iyi bir şey hazırladı ve fiyat etiketinden neredeyse 200 dolar (tam olarak 195 dolar) indirim yaptı.

Bu harika teklif bile şu ana kadar gördüğümüz en iyi fiyat değil. SAMSUNG yine de en iyi pil ömrüyle izleyin. Geçen ayın başında Amazon bu yavru köpeğin fiyatını son derece düşük tuttu. O zamanlar 200 dolardan daha ucuza alabiliyordunuz. Ancak hayattaki çoğu güzel şey gibi bu da uzun sürmedi ve geri dönüp dönmeyeceğine dair hiçbir fikrimiz yok. Unutmayın, saat şu anda Amazon’da biraz daha uygun fiyatlı, ancak miktarlar son derece sınırlı.

Zengin özelliklere sahip ve sağlam Watch 5 Pro, 260 doların altındaki fiyatıyla tartışmasız harika bir Apple Watch alternatifi. Hatta bazı kullanıcılar için bundan daha iyi bir seçenek bile olabilir. Galaxy İzle 6 bunlardan biri olan en iyi akıllı saatler 2024’te alabilirsiniz.

Tasarım açısından giyilebilir cihaz, Wear OS akıllı saatlerinin çoğundan biraz daha sağlam bir tasarıma sahiptir ve aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Çarpıcı 1,4 inçlik Süper AMOLED ekranını koruyan titanyum gövdeye ve safir kristale sahiptir. Yani günlük giyimin getirdiği sıkıntılarla başa çıkabilecek donanıma sahiptir.

Buradaki döner çerçeve eksik olsa da, bu saatin kullandığı Wear OS’de gezinmek hâlâ çok kolay. Özelliklere gelince, Samsung kalp atış hızı, uyku ve aktivite takibi gibi olmazsa olmazların tümünü entegre etti. Ama aynı zamanda bu yavru köpeğin dayanıklı doğasına uygun başka bir şey daha verir. Özel GPS rehberliği ve Geri İzleme özelliklerinden bahsediyoruz. Bunlar, harika dış mekanlarda kendinizi yönlendirmenize yardımcı olmak içindir.

İlginizi Çekebilir;  Çocuklar için hazırlanacak mobil oyunlarda dikkat edilmesi gerekenler - 2024

Kesinlikle aynı seviyede değil en iyi Garmin saatleriGalaxy saati yine de etkileyici pil ömrüyle akıllı telefon evreninde bir kraldır. Samsung, içine devasa bir 590mAh pil yerleştirdi, böylece bu köpek yavrusu, yeniden şarj etmek için durmanıza gerek kalmadan bileğinizde neredeyse üç gün rahatlıkla dayanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.